Обчислювальна математика

Курсы: 
II
Семестры: 
III
IV
Кредитов: 
7.50

Метою дисципліни «Обчислювальна математика» є оволодіння чисельними методами розв’язання задач аналізу і проектування в електроніці, отримання навиків реалізації чисельних алгоритмів на електронних обчислювальних машинах (ЕОМ).

Дисципліна формує у студентів знання про головні особливості обчислювальних методів, умови їх застосовності, можливості адаптації до конкретних задач в області електроніки; вміння вибирати обчислювальні методи для рішення конкретних задач, забезпечити відповідні умови їх використання з точки зору збіжності і стійкості; вміння оцінювати похибки обчислень; вміння розробляти алгоритми вибраних методів для подальшої програмної реалізації; навички програмної реалізації простих методів на ЕОМ та адаптації складних обчислювальних методів, що є в пакетах прикладних математичних програм.

Теорія електронних кіл

Курсы: 
II
Семестры: 
III
IV
Кредитов: 
11.50

Виробники електронної техніки з метою підтримання високого рівня конкурентоздатності на ринку вимушені регулярно оновлювати модельний ряд своєї продукції, підвищуючи її технічні характеристики та функціональні можливості. Розроблення у стислі терміни сучасних електронних пристроїв, наприклад, мобільних телефонів, компьютерів, засобів медичної діагностики, мікросхем та інших електронних приладів, з яких вони комплектуються, неможливе без використання систем автоматизації проектування.

Основи біомедичиних знань

Курсы: 
III
Семестры: 
V
Кредитов: 
5.50

«Основы биомедицинских знаний», как учебная дисциплина, имеет целью ознакомить будущих инженеров электронной техники, которые получают специальность по физической и биомедицинской электронике с основными принципами структурно-функциональной организации и закономерностей общебиологических проявлений жизнедеятельности живого организма (человека и животных) на молекулярно-биологическом и клеточном уровнях, нейрогуморального регулирования и интегрирования деятельности всех систем, органов и их становлением в фило-и онтогенезе.

Теорія поля

Курсы: 
III
Семестры: 
V
Кредитов: 
5.50

Метою курсу є ознайомлення з фундаментальними закономірностями теорії поля, які базуються на системі рівнянь електромагнетизму, а також створення необхідної бази для цілого ряду подальших лекційних курсів у програмі підготовки бакалаврів електроніки.
Особливістю методу викладання матеріалу в даному курсі на відміну від загальноприйнятих курсів фізики, де теорія поля розглядається на основі узагальнення окремих експериментальних фактів, є шлях від загального до часткового – від фундаментальних рівнянь електродинаміки до розв’язку окремих задач, що формують основні моделі теорії електромагнітного поля, що використовуються в електронній техніці. Особливістю підбору матеріалу курсу є спрямованість на підготовку фахівців з електронної техніки.

Теорія сигналів

Курсы: 
III
Семестры: 
V
Кредитов: 
5.00

Метою дисципліни «Теорія сигналів» є формування у студента цілісного уявлення про сигнали різної природи і шляхи їх дослідження, а також створення підґрунтя для подальшого використання методів аналізу сигналів у практичній діяльності. Зокрема розглядаються методи аналізу сигналів біомедичного походження: електроенцефалограм, електрокардіограм та ін. Основна увага в дисципліні приділяється обробці та аналізу дискретних сигналів в лінійних стаціонарних системах.

Електронні сенсори

Курсы: 
III
Семестры: 
VI
Кредитов: 
3.00

Електронні сенсори – швидко прогресуючий, надзвичайно затребуваний інженерний напрям, що визначає ефективність роботи технічних систем, екологічну та медико-біологічну безпеку навколишнього середовища і людини. Курс „Електронні сенсори” базується на використанні фізичних явищ в твердому тілі та розглядає різноманітні реалізації сенсорів фізичних, хімічних та біологічних систем. Дисципліна „Електронні сенсори” забезпечується курсами „Фізика твердого тіла”, „Фізика електронних процесів”, „Твердотільна електроніка”, „Теорія поля”.

Сторінки